your movie guide

Twój progres

0%

Oceniłeś 0/15 filmów. Oceń 15 więcej & sprawdź co obejrzeć dziś wieczorem!

Transformers 3 - wideo recenzja

Nie wiem, jak Wy, ale ja na trzecią część Transformerów czekałem, mimo że dwójka była jednym wielkim zawodem. Niestety, okazało się, że tym razem również zostałem oszukany i zamiast filmu o wielkich robotach, dostałem produkcję o zidiociałych ludziach.

Tradycyjnie zapraszam również do odwiedzenia mojego bloga, gdzie znajdziecie masę tekstów o filmach, a także książkach i grach.

Bay+roboty zmieniające się w samochody. Cudów nie ma. Z części do trabanta nie zrobi się mercedesa.

.

"Bay+roboty zmieniające się w samochody."

Ej, ale to własnie byłaby recepta na sukces. ;] Tylko że "roboty zmieniające się w samochody" musza wtedy grać rolę pierwszo-, a nie drugoplanowe...

.

Uprzedzałam, że będzie cieżko.
Przy okazji potwierdza się opinia, że najlepsze recenzje to nie te tworzone z podziwu, tylko te, które są owocem frustracji. ;)

.

Oj, to święta prawda. Napisać dobrą pochwalną recenzję, która nie będzie trąciła naiwnością na kilometr jest znacznie trudniej niż po czymś się po prostu przejechać.

Ale i tak najgorzej mi się recenzuje filmy obrzydliwie przeciętne, w których nie ma nawet czego wyśmiać, ani czego solidnie pochwalić.

.

Szkoda, że tak mało masz ocenionych filmów. Ciekawe jakie są twoje ulubione pozycje.

.

Teraz wiem na pewno, że KoZa bierze do zrecenzowania te komercyjne bzdety, bo mu się fajnie po nich jedzie ;P

.

Dość droga przyjemność, trzy dychy za bilet na coś takiego, lepiej książkę sobie za to kupić ;)
Widziałem tylko pierwszą część Transformersów i ona już była beznadziejna, więc czego można się było spodziewać po trójce?

.

@Lapsus

Że tak to ujmę - nie będę się wypierał tego, co napisałeś. :]

Poza tym - komercyjne kino zdecydowanie łatwiej się recenzuje. Coraz więcej osób się pyta, czy będę się brał za produkcje "ambitniejsze", ale na razie jednak się tego wystrzegam - za cienki jestem i nie mam nawet pomysłu, jak do tematu podejść, żeby sensowne video z tego wyszło. W szczególności, że do wielu bardziej niszowych produkcji nie ma nawet trailerów, więc musiałbym w ogóle formułę zmienić.

@inheracil - w pełni się zgadzam. Na szczęście, sporo chodzę do kina na różne zaproszenia i wejściówki, więc jakoś idzie to przeżyć (poza tym, mam później frajdę przy montażu ;] ).

.

Zaloguj się aby skomentować lub połącz przez Dołącz przez Facebook